Polscy emigranci, którzy zdecydowali się na rozwijanie swojej działalności na Wyspach Brytyjskich, często muszą borykać się zarówno z polskim jak i angielskim systemem podatkowym. Poważnie komplikuje to ich sytuację i w efekcie może doprowadzić do błędów w rozliczeniach, które mogą mieć groźne następstwa.

Właśnie dlatego powstały takie przedsiębiorstwa jak biuro ksiegowe UK. Gromadzą one specjalistów w dziedzinie polskiego i angielskiego prawa podatkowego. Pracownicy tych firm są wyspecjalizowani w rozwiązywaniu skomplikowanych sytuacji, gdy roszczenia do podatków od przychodów danej firmy, wysuwają Urzędy Skarbowe dwóch państw. Pomoc tych ludzi pozwoli polskim przedsiębiorcom w Anglii, na skupieniu się na prowadzeniu firmy, a także zdejm,ie z ich barków ogromny ciężar związany z koniecznością prawidłowego i uczciwego rozliczenia się z dwoma państwami.

Jeśli ktoś ceni własne przedsiębiorstwo nie powinien się wahać przed wynajęciem specjalistów z biura ksiegowego UK. Problemy podatkowe wykończyły już wiele dobrze rokujących firm.