Ile zarabia tajemniczy klient? Zarobki tajemniczego klienta bez tajemnic!

Zawód tajemniczego klienta to bycie aktorem i detektywem w jednym. Masz do wypełnienia określoną misję, jaką jest zbadanie poziomu świadczenia usług w sklepie czy banku. Otrzymujesz odpowiedni scenariusz, musisz się go nauczyć, a następnie zastosować go w praktyce podczas prowadzenia swojej misji. Czy tajemniczy klient, zawód bardzo ciekawy i dający bardzo dużo doświadczenia, jest opłacalny? Czy warto spróbować swoich sił, jako tajemniczy klient?

To, ile zarabia tajemniczy klient, zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od doświadczenia, jak sprawdzamy się podczas przeprowadzania badań oraz czy zadanie będzie wykonywane w naszym miejscu zamieszkania. Tajemniczy klient zarabia za jedno badanie od 20 do 50 zł. Badanie trwa zwykle około pół godziny tak, aby nie zwrócić na siebie uwagi i podejrzeń. Przy wyjazdach służbowych, tajemniczy klient dostaje więcej pieniędzy – nawet ponad 100 zł.

Przeliczając na godzinę, zwykle tajemniczy klient dostaje 20 – 40 zł, co jest całkiem niezłą sumą. Nie zapominajmy, że jest to praca dorywcza i może nie wystarczyć nam „do pierwszego”. Jednak będąc sprytnym, można mieć więcej zleceń i sprawić, by tajemniczy klient stał się stałą pracą.

słowa kluczowe: forum tk, tk forum, tajemniczy klient forum, vsc audyty, certyfikat mspa, forum tajemniczy klient, tajemniczy klient zarobki 2012