Na czym polega praca tajemniczego klienta?

Nowe czasy otwierają przed nami nowe możliwości. Przykładowo, coraz więcej jest obecnie opcji na zarabianie pieniędzy, niż było to jeszcze kilkanaście, czy kilkadziesiąt lat temu. Powstają nowe zawody, które niektórym mogą wydawać się dziwne. Jednym z takich zawodów jest na przykład profesja nazwana tajemniczy klient.

Profesja ta polega po prostu na korzystaniu z konkretnych usług sprzedażowych czy handlowych jako podstawiona osoba i raportowanie jakości obsługi oraz produktu, z którym miało się do czynienia. Tajemniczym klientem można być dosłownie wszędzie, w restauracji, u fryzjera, w sklepie odzieżowym, rozmówcą na infolinii i tak dalej. Chodzi o to, by zachowywać się według określonego wzorca.

Czasami nawet niezbędne jest wywołanie konkretnych, niezręcznych sytuacji, by ocenić to, jak z problemem poradzi sobie obsługa i czy w każdej sytuacji zachowa profesjonalizm i kulturę. Na pewno jest to więc praca dla ludzi odważnych, ale także opanowanych. Tego typu stanowiska można znaleźć niemal na każdym portalu z pracą.

słowa kluczowe: bielsk podlaski rezonans, mystery shopper oferty pracy, mystery shopping zarobki, avans wielkie klikanie, rezonans magnetyczny bielsk podlaski opinie, familo forum, rezonans magnetyczny lubliniec