Organizatorzy imprez, gdzie wśród uczestników dominują mężczyźni, mogą w łatwy i przystępny sposób dodać jej mnóstwo atrakcyjności poprzez wynajem pań do tańca, tzw. fordanserek. Urocze i uśmiechnięte tancerki porwą do tańca każdego podpierającego ściany pana. To sprawi, że taka impreza zapadnie na dłużej w pamięci uczestników.

Fordanserki można wynająć zarówno na poważne bankiety, które towarzyszą spotkaniom biznesowym, jak i na każdą imprezę rozrywkową czy taneczną. Rolą fordanserek jest nie tylko bycie partnerkami do tańca. Mogą one wykonywać też inne zadania, zazwyczaj wykonywane przez hostessy, jak prowadzenie konkursów czy po prostu nawiązanie rozmowy. Profesjonalne fordanserki zachwycają nie tylko wyglądem i nieprzeciętnymi umiejętnościami tanecznymi, ale także wysoką kulturą osobistą, co na pewno docenią uczestnicy poważnych eventów biznesowych.
Profesjonalna firma jest w stanie zapewnić odpowiednią liczbę fordanserek niezależnie od wielkości imprezy i dostosować ich strój do jej charakteru.