Zwierzaki-cudaki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Piękny, ciepły dzień to czas w sam raz na wizytę z dzieckiem w ZOO. Wczesnym rankiem zapakowaliśmy się więc całą naszą trójką do auta i wyruszyliśmy do warszawskiego ZOO.

Musze się przyznać, że nie tylko naszej córeczce ta wizyta sprawiła ogromną radość, gdyż było co podziwiać. Zwierzęta były po prostu przeurocze. Zarówno małpki, żyrafy z długimi szyjami, leniwie wylegujące się hipopotamy czy kolorowe papugi i inne barwne ptactwo wprawiło nas wszystkich w zachwyt.

Po powrocie córka długo nie mogła przestać mówić o obserwowanych zwierzętach. Fakt ten podsycało także to, że jest miłośniczką zwierzaków i kocha je wszystkie bez wyjątku, zarówno te wielkie i jak i te malutkie.

Dlatego też, postanowiłam dać jej chociaż namiastkę takiego ogrodu dla zwierząt w miniaturze i powstały kilkucentymetrowe zwierzęta i stworki z modeliny. Niektóre moje wyroby są naprawdę cudacznymi potworkami. Oczywiście jak tylko moja córka je zobaczyła zakochała się w nich bez pamięci, a jej ulubionym modeliniakiem stał się Kolorowy Jeżyk.

Niektóre moje modeliniaki, tak jak Jeżyk mają specjalny metalowy haczyk, dzięki czemu mogą służyć jako brelok, zawieszka lub inna ozdoba, którą można zawiesić.

Staram się w wolnych chwilach powiększać liczbę tego stadka, a jak  na razie prezentuję te, które już są.