Przedszkole, a szkoła.

Życie każdego człowieka da się podzielić na kilka etapów. Ja skupię się od razu na jednym z pierwszych, czyli szkole. Przyjmijmy, że do tego okresu zaliczamy również przedszkole, bo choć od strony technicznej są to dwie różne sfery, to jednak jest tam sporo podobieństw. W przedszkolu co prawda wszystko skupia się wokół zabawy i cała nauka, jaka się wtedy odbywa, ma taką właśnie formę. Jej skuteczność natomiast jest składową wielu różnych czynników. Da się jednak zaobserwować, że małe dzieci w przedszkolu to istoty bardzo chłonne wiedzy i kreatywne. Przejdźmy jednak dalej do szkoły, każda szkoła niezależnie od tego, czy jest to szkoła podstawowa, czy jakakolwiek inna wymusza zmianę zachowania i wytworzenie się pewnych nawyków u dziecka jak na przykład obowiązkowość, czy sumienność, ma to oczywiście na celu ułatwienie mu wchodzenia w dorosłe życie.
Przyjrzyjmy się teraz podobieństwom. Niezależnie od wieku czy tego, o jakiej szkole będziemy mówić, zawsze w prawie identyczny sposób będą wytwarzały się tam więzi i relacje międzyludzkie, które mają przecież ogromny wpływ na psychikę i inne tego typu aspekty. Jest to podstawowe podobieństwo, o którym nigdy nie powinniśmy zapomnieć.

słowa kluczowe: za pl, basen rudna, joanna bagińska, kwaśne deszcze prezentacja power point, huta miedzi cedynia w orsku, ekomedia, radni gminy rudna