Jeśli chcesz z sukcesem sprzedać swój produkt lub usługę niezbędna będzie odpowiednia reklama. Taka, co zapada w pamięć na dłużej, budzi emocje, chwyta za serce i nie chce puścić.
Jako olbrzymia fanka wszelkiego rodzaju spotów reklamowych muszę stwierdzić z przykrością, że są one słabsze niż jeszcze kilka lat temu. I odnoszę czasem wrażenie, że celują w coraz mniej inteligentnych ludzi. Bo takimi łatwiej manipulować niestety.
A nad dobrą formą promocji trzeba się napracować, trzeba pomyśleć aby efekt był odpowiedni i trafił do odpowiedniego odbiorcy. Gorzej, jak genialny spot nijak ma się do produktu, który ma za zadanie wypromować. A tak niestety jest z cudowną, wzruszającą reklamą popularnego portalu aukcyjnego. Jest deszcz, dziecko i bezpański szczeniaczek. Jest zwrot akcji ukazujący wątpliwe uroki posiadania pupila ale i radość oraz uśmiech dziecka. Wreszcie jest szczęśliwe zakończenie i dla kundelka, i dla reszty bohaterów. Zakochałam się w tym filmiku od pierwszej chwili, ale kompletnie nie rozumiem zamysłu jego twórców. Jak widać, nie można mieć wszystkiego.