Wiosenny powrót na EK-art!

Dawno dawno nas tutaj nie było. Ponad rok czasu minął od naszych ostatnich publikacji na blogu. Miało na to wpływ wiele spraw - zarówno rodzinnych, jak i zawodowych. Oczywiście, przez cały ten czas tworzyłyśmy wiele przeróżnych kreatywnych rzeczy, dzięki czemu mamy sporo "materiału" do przyszłych postów.

Już w tamtym roku miałyśmy postanowienie, że wpisy będą pojawiały się regularnie, no ale... postanowienia postanowieniami a życie życiem. Niestety nie udało nam się to, mimo, że w głowie miałyśmy cały czas myśli o blogu i wpisach.

W chwili obecnej mamy plan, aby blog odżył i to w nowej świeższej odsłonie - nad czym pracujemy. Chcemy wszystko nieco uprościć i znów zacząć regularne publikacje.

Nasze życie, jak i zapewne Wasze, nieco się pozmieniało przez tak długi czas. Mamy nadzieję, że mimo to będziecie tutaj z nami - bo to Wy jesteście motorem naszych działań. Ponadto dobrze wiedzieć, że ma się czytelników, którzy są i nas czytają oraz komentują.

Nadal będziemy rozwijać projekt EKKS - Ewidentnie Kreatywnego Kursu Szydełkowania, bo mimo rocznej przerwy na blogu dostawałam mnóstwo pytań drogą mailową właśnie na temat szydełkowania czy doboru włóczek. Pojawią się zapewne także posty związane z szyciem - to domena Ewy. Z mojej strony możecie natomiast liczyć na sporą porcję zdjęć, bo właśnie w ostatnich miesiącach wróciłam do mojej pasji - fotografii. I już z tego miejsca zapraszam Was do odwiedzenia mojej strony z portfolio, która jest w trakcie tworzenia (gdy tylko będzie opublikowana na pewno napiszę o tym i tutaj).

Podsumowując - nadal żyjemy i jesteśmy, choć publikacji nie było. Teraz wiosna jest w pełnym rozkwicie, a my z nową energią zabieramy się do działania i na pewno nie będzie to jedyny wpis w tym roku! To możemy obiecać!

Pozdrawiamy serdecznie,
Kalina i Ewa