Statystyki mówią, że ponad 30 procent małżeństw w Polsce kończy się rozwodem. To bardzo dużo. Dlatego warto zabezpieczyć się już przed ślubem, na przykład spisując odpowiednią intercyzę. Można też zachować w pamięci nazwisko polecanego adwokata. Nigdy nie wiemy, kiedy się przyda.

Jeśli jednak nie znamy nikogo, kto mógłby nam pomóc, spróbujmy wpisać w okno wyszukiwarki internetowej hasło: „Rozwód Warszawa”. Po wpisanie takiej frazy powinniśmy otrzymać spory wybór prawników ze stolicy, którzy są gotowi nam pomóc.
Nie każdy z nich jest polecany, to jasne. Jak sprawdzić ich wiarygodność i kompetencje? Najlepiej właśnie w internecie. Większość z nich ma z pewnością opinie w sieci. Poświęćmy na to trochę więcej czasu, poczytajmy i solidnie przygotujmy się do wyboru odpowiedniej osoby. Wbrew pozorom, to może mieć kolosalne znaczenie na sali sądowej.
Nie chcielibyśmy chyba przegrać batalii ze sowim byłym małżonkiem o pieniądze czy wyłączną opiekę nad dzieckiem tylko dlatego, że wybraliśmy niewłaściwego prawnika, prawda?

1 KOMENTARZ

Comments are closed.