Rynek drzwi w chwili obecnej pęka w szwach, oferując klientom całe mnóstwo rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb. Ci, którzy cenią sobie wygodę i klasyczność zdecydują się na tradycyjne drzwi skrzydłowe – fani minimalizmu, nowoczesności i ergonomiczności będą szukali czegoś innego. To właśnie z myślą o nich powstały drzwi harmonijkowe, a w tym artykule zamierzamy Wam powiedzieć, czy warto się na nie zdecydować.

Dlaczego każdy producent drzwi zachwala te harmonijkowe? Przede wszystkim ze względu na niewielki rozmiar. Zajmują tak naprawdę niewiele większą powierzchnię, niż sama framuga, a ich bardzo niska cena sprawia, że cieszą się dużą popularnością wśród osób chcących zaoszczędzić na remoncie. Zwłaszcza, że drzwi są banalnie proste w montażu i nie trzeba zatrudniać do niego specjalistów.

Jeżeli zatem cenisz wygodę, a niską cenę oraz prostotę wykonania oraz nie chcesz, by po otwarciu drzwi pochłaniały 90% objętości Twojego korytarza, powinieneś zdecydować się właśnie na drzwi harmonijkowe.