Poszukiwanie odpowiedzi na każdy temat?

Niewykluczone, że bardzo często zastanawiamy się nad tym, czy jest jakieś miejsce, które gwarantuje odpowiedź na każdy temat. Takiego miejsca nie ma, ale na pewno jest miejsce, które zapewnia odpowiedź na wiele tematów. Mówiąc wprost — należy przez to rozumieć wielotematyczny portal internetowy WordPress dla każdego. Warto od razu podkreślić, że z całą pewnością znajdziemy w internecie niejeden taki portal, ale to nie oznacza tego, że każdy portal jest odpowiedni. Można powiedzieć, że w każdej branży są takie same prawidłowości.
Jeżeli chodzi o konkrety, nie ma mowy o polecaniu jakiegokolwiek wielotematycznego portalu internetowego WordPress dla każdego. Konieczna jest decyzja, która będzie samodzielna. Można rzec, że wiadomo później, gdzie należy kierować ewentualne pretensje.
Czy można jeszcze cokolwiek powiedzieć? Wydaje się, że wszystko, co najważniejsze zostało już powiedziane, a w takiej sytuacji zostają już tylko wnioski. Zasadniczo wyciągnięcie wniosków nie powinno być niczym trudnym, ale teoria czasem mija się z praktyką.