Podsumowanie roku 2015

Choć mamy już drugi miesiąc nowego - 2016 roku, to przez ostatnie 3 miesiące na blogu niewiele się działo. Dziś przyszła pora na podsumowanie tego co działo się w roku 2015, a trochę tego było.

W ubiegłym roku na naszym blogu pojawił się Ewidentnie Kreatywny Kurs Szydełkowania, Ci z Was, który korzystali z niego wiedzą,  że pokazywałyśmy tam dotychczas podstawowe szydełkowe sploty, szydełkowe skróty, mniej i bardziej zaawansowane ściegi.
Kursowi towarzyszyły liczne recenzje włóczek, kordonków, narzędzi używanych w rękodziele. Te właśnie recenzje mogły ukazać się na blogu dzięki nawiązaniu przez nas współpracy z takimi firmami jak Ariadna Polska, Coats czy Haftix. Współpraca z tymi firmami to dla nas ogromny sukces i zaszczyt. Dzięki nim i w tym roku na blogu pojawi się dużo recenzji, które początkującym mogą bardzo pomóc w wyborze np. idealnej włóczki do danego wyrobu czy znalezienia szydełka, które będzie odpowiadało oczekiwaniom.

W 2015 roku nasze prace doceniono na innych blogach aż 6 razy! To dla nas wielkie wyróżnienie i doping do dalszej pracy.
Wyjątkowo docenieni zostaliśmy przez Klub Twórczych Mam, gdzie Ewa i Lila otrzymały wyróżnienie za liczny udział w wyzwaniach "Zrobione z mamą 2015".wyroznienie z kalendarzemNasz blog ucichł pod koniec 2015 roku. Wiele spraw spadło wtedy na nasze głowy, dodatkowo przygotowania do świąt, milion ważnych zajęć - to wszystko przyczyniło się do posuchy na blogu. Ale to, że było cicho tutaj, nie oznacza, że przestałyśmy tworzyć. Jeśli śledzicie nasz Instagram to na pewno widzieliście zdjęcia z zimowym szydełkowaniem. Bystrzejsze osoby zauważyły pojawiającego się na zdjęciach obok psa Sukcesa nowego gościa - kota Maczugę.

Maczuga pojawił się u nas w domu w grudniu 2015 i zostanie już na zawsze. Jak przystało na kreatywnego kota, najlepiej pracuje mu się z włóczkami, kordonkami oraz ozdobnymi piórkami. A gdy się już zmęczy twórczą pracą zasypia przed telewizorem pilnując pilota.

MACZUGA

No albo wtula się w Sukcesa i razem śnią o nowych kreatywnych projektach 🙂

MACZUGA1

Podsumowując rok 2015 nie może zabraknąć postanowień i planów na rok 2016. W tym roku zamierzamy tworzyć i dzielić się tym z Wami konsekwentnie i regularnie. Nadal będzie rozwijany Kurs Szydełkowania. Mamy też w planach podzielenia się z Wami większą ilością naszych kulinarnych pomysłów - Ewa z Lilką uwielbiają piec słodkości, natomiast ja pokażę Wam kilka ciekawych przepisów na przetwory. Chcemy także pokazać Wam jak można ciekawie i bardzo szybko zrobić coś z niczego do ogrodu i domu. To wszystko jeszcze przed nami, mamy nadzieję, że starczy nam czasu i uda nam się to wykonać.

Przed nami jeszcze wiele miesięcy nowego roku, dni będą stawały się coraz jaśniejsze i pogodne, więc chętniej będziemy wybierać się na turystyczne wyprawy. Może to właśnie one będą inspiracją do artystycznych działań...

Dziękujemy za to, że jesteście z nami i liczymy na to, że nadal będziecie. To dzięki Wam mamy bodziec do tego, aby "coś" robić.

Pozdrawiamy Was serdecznie i zapraszamy do Nas ponownie, ponownie i ponownie 🙂
Kalina, Ewa i Lila