O nas

ek

Ewa

Artystyczna dusza, ciekawa świata i ludzi. Wnikliwa obserwatorka otaczającego świata. Fascynuje mnie wszystko, co mogę poznać i zostawić w tym cząstkę siebie. Komunikatywność w dużej mierze pomaga mi rozumieć związki zachodzące w społeczeństwie.
Kiedy mam chwilkę dla siebie relaksuję się wymyślając różne przedmioty, które sprawią komuś radość. Szyję, wyszywam, gotuję, maluję, lepię.

Jeśli chcecie poznać mój świat swoimi oczami, zapraszam w podróż po moich wirtualnych galeriach.

Kalina

Poszukiwaczka przygód, pasjonatka podróży, zarówno tych bliższych jak i dalszych, pieszych, rowerowych i samochodowych. Tworzę wybuchową mieszankę artystki z umysłem ścisłym. Uwielbiam poznawać nowych ludzi. W wolnej chwili zdarza się wrócić do gitary i pośpiewać. Gotuję, maluję, fotografuję, majsterkuję - wszystko z pasją i kolorowo.

Mimo wielu zajęć przychodzą takie chwile, gdy siadam i zaczynam tworzyć różne-przeróżne małe cudeńka - ale to wszystko znajdziecie w galeriach.

ek2

Dlaczego założyłyśmy tego bloga?

Ponieważ obie lubimy tworzyć i rozwijać swoje pasje, a przy tym inspirować innych i czerpać inspirację. Sama nazwa bloga też nie jest przypadkowa. Choć przez rok czasu działania naszego bloga spotkałyśmy się z wieloma sposobami zapisu naszego blogowego adresu, nie zmienia się jego znaczenie. EK-art to przede wszystkim Ewidentnie Kreatywne Tworzenie. "E" i "K" to także pierwsze litery naszych imion, tak więc nazwa ma podwójne znaczenie.

Jeśli podobają Ci się nasze prace, to będzie nam niesamowicie miło, gdy zostawisz po sobie ślad w formie komentarza. Wszystkich zapraszamy również do polubienia naszego fanpage'u na facebooku, a tych, którzy chcą się podzielić swoimi twórczymi dziełami do dołączenia do grupy facebookowej.
Na wszelkie pytania zawsze odpowiadamy, więc jeśli masz jakiś problem natury twórczej lub potrzebujesz porady np. przy doborze włóczki - śmiało pisz na nasze adresy mailowe - zakładka kontakt.

Współpraca

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt mailowy.
Dotychczas nasza współpraca objęła 5 dobrze znanych firm zajmujących się sprzedażą artykułów pasmanteryjnych, wśród których znajduje się nasz rodzima Ariadna S.A., popularny za sprawą mulin DMC czy znany z programu do indywidualnego tworzenia wzorów haftu krzyżykowego Haftix.
Dzięki uprzejmości firmy Coats na blogu można czytać cykliczne recenzje dotyczące włóczek, kordonków i akcesoriów do szydełkowania i robienia na drutach takich marek jak: Anchor, Puppets, Milward.

Chętnie podejmiemy także współpracę międzyblogową. Jeśli jesteś twórcą, prowadzisz bloga i masz ochotę podjąć współpracę - napisz. Razem na pewno coś wymyślimy.

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie.
To właśnie Wasze powroty są dowodem, na to, że nasza praca ma efekty.

Ewa i Kalina