Niechciany sublokator

Mieszkanie w bloku, zwłaszcza tym z dużej płyty niesie ze sobą pewne przykre konsekwencje. Umówmy się – nie zawsze i wcale nie koniecznie, jednak prawdopodobieństwo ich wystąpienia nieco wzrasta w większym skupisku miejskim.

Zalanie przez sąsiada zdaje się być jednym z mniej uciążliwych, ponieważ jest dosyć łatwe w uprzątnięciu i pozbyciu się konsekwencji.

Dużo bardziej nieprzyjemnymi, a zarazem długotrwałymi są insekty w naszych mieszkaniach. A te niestety także mogą zadomowić się u nas w wyniku przemieszczania się rurami kanalizacyjnymi czy wentylacją. Czasami możemy przynieść je do domu sami razem z naszymi zakupami.

Mole ubraniowe lub spożywcze, mrówki, pluskwy. Żadne z nich nie będą mile widziane w naszym najbliższym otoczeniu. Szczególnie te ostatnie są uciążliwe – potrafią boleśnie pogryźć, zostawiając na ciele brzydkie zaczerwienienia.
Likwidacja pluskiew na własną rękę jest raczej trudna. Warto w tym celu oddać swoje małe królestwo profesjonalistom w tej dziedzinie, co zagwarantuje pełną likwidację szkodnika.

tag: Likwidacja pluskwy Bukowina Tatrzańska, plutoniczne skały, rehabilitacja holistyczna Białystok, Alufelgi Szczecin Prawobrzeże