Jak zdobyć certyfikat kompetencji zawodowych?
Wiele osób pracujących w branży transportowej marzy o założeni własnego biznesu. W celu zalegalizowania takiej działalności pierwszym krokiem powinno być zdanie egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika.

Szkolenie przygotowujące do egzaminu można odbyć na dwa sposoby:
1. metoda e-learningowa – szkolenie na platformie internetowej. Plusem takiej formy kursu jest wygoda oraz możliwość dostosowania odpowiedniego dla nas terminu. Wymagana samodzielna praca i zdolność do samodyscypliny.
2. metoda stacjonarna – bardziej tradycyjna formuła szkolenia. Kursanci pracują w grupach, co pozwala na bieżące konsultacje pojawiających się zagadnień.

Firmy organizujące przedmiotowe kursy zapewniają wszelkie pomoce dydaktyczne oraz konsultacje z fachowcami z dziedziny transportu drogowego. Nabyta podczas szkolenia wiedza pozwala na zaliczenie egzaminu otwierającego drogę własnej działalności gospodarczej i zarobkowego przewożenia osób i towarów.

Kurs certyfikat kompetencji zawodowych do najlepszy sposób na podniesienie własnych kwalifikacji zawodowych. Formuły w jakiej prowadzone są szkolenia sprawią, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie system nauki.