Problem z dłużnikiem? Nie załamuj się, tylko przeczytaj TO!

Pożyczyłeś dużą sumę pieniędzy, a Twój dłużnik ciągle spóźnia się ze spłatą? A może wcale Tobie nie zapłacił, lub słuch o nim nagle zaginął? Nie załamuj się, to wcale nie jest tak beznadziejna sytuacja, jak się Tobie może wydawać! Oto kilka powodów, dla których powinieneś nie poddawać
1) To są Twoje pieniądze, nikt nie ma prawa nie zapłacić Tobie za towar lub usługę. To tak jakby ktoś Tobie nagle coś ukradł. Chyba nie stałbyś bezczynnie i patrzył, jak ucieka z Twoją własnością? Tutaj sytuacja jest analogiczna.
2) Dlaczego warto zaufać komornikowi, zamiast działać na własną rękę?
Zacznijmy od tego, że tak naprawdę samotnie, masz małe szanse odzyskać pieniądze. Jeśli raz się dłużnik Ciebie nie przestraszył, to na pewno nagle się nie skruszy, by zapłacić. Warto tu sięgnąć po pomoc fachowcy w tej dziedzinie, takim przykładem może być już choćby komornik Żoliborz, w samej stolicy, w której spotyka się wiele spraw licytacyjnych. Specjaliści z tej dziedziny doskonale znają się na procedurach, całej „papierologii”, a także tym, jakie techniki psychologiczne są skuteczne w odzyskiwaniu długów. To oni pokierują całą sprawą, a Ty poczekasz na swoje pieniądze.
Jeśli takie argumenty są wystarczająco motywujące, a dotknęła Cię ta sprawa, to jak najprędzej poszukaj pomocy, bo może liczyć się każdy dzień!