Wywieszanie istotnych dla mieszkańców bloku, obiektu akademickiego czy choćby pacjentów w przychodni informacji wymaga zaopatrzenia się w przeznaczone do tego produkty.

Gabloty ogłoszeniowe jakie Państwu proponujemy to bardzo estetyczne i solidne materiały, które z elegancją wpiszą się w przestrzeń praktycznie każdego budynku. Zawieszenie ich w najczęściej uczęszczanym przez wszystkich miejscu pozwoli z łatwością dotrzeć z dowolną informacją do każdego z odbiorców docelowych.

Oferujemy solidne i bezpieczne modele z atrakcyjnymi szybami, w których kartki czy grafiki będą wyglądały bardzo elegancko, dodatkowo przyciągając wzrok i zachęcając tym samym do zapoznania się z komunikatem.

Znajdziecie u nas wersje w zróżnicowanej kolorystyce i w odmiennym designie, dzięki czemu będziecie mogli dobrać dla siebie te optymalne pod względem Waszych potrzeb. Tym samym informacje o zmianach w czynszu, godzinach przyjęć danego lekarza czy nieobecności wykładowcy bardzo szybko i sprawnie dotrą do osób, które są nimi najbardziej zainteresowane.