Fordanserki to dziewczyny, które lubią się bawić, mają poczucie humoru, są wesołe i potrafią rozruszać każdą imprezę. Dziewczyny, które robią to na co dzień i nie są wstydliwe, mają do siebie dystans, są zatrudniane w agencjach modelek właśnie jako fordanserki i osoby towarzyszące. Doskonale zdają sobie sprawę, że panowie od razu myślą o nich inaczej i mają, względem ich inne oczekiwania, ale z uśmiechem na twarzy potrafią

sprowadzać panów na ziemię. Dlatego fordanserki to dziewczyny idące przez życie przebojem, wesołe, które potrafią rozbawić i rozweselić każde towarzystwo.
Uczestnictwo takich dziewczyn, podczas różnego typu imprez to gwarancja rozruszania nawet najbardziej smutnej i ponurej imprezy. Dziewczyny tańczą i towarzyszą, rozrywkowo podchodzą do tematu, sprawiają, że impreza staje się barwna i kolorowa, a jej uczestnicy bardzo dobrze się bawią.
Tego typu dziewczyny to imprezowe wariatki, dziewczyny szczere, wesołe i przede wszystkim swoje, fajne koleżanki do zabawy a przy tym zgrabne i ładne.