Klucz do bogactwa.

Chyba każdy człowiek chciałby w życiu spełnić swoje marzenia, będąc przy tym bogatym i sławnym, a najlepiej by było, gdyby ktoś dał człowiekowi klucz do komnaty wypełnionej po brzegi różnorodnymi bogactwami.
Tylko nieliczni potrafią zrozumieć i dostrzec, że każdy z nas dostaje taki klucz prosto do ręki, musi się tylko nauczyć we właściwy sposób go używać. Co konkretnie jest tym kluczem? Jest to szkoła i nie mam tutaj na myśli, tylko i wyłącznie studiów na prestiżowej uczelni i wyjątkowym kierunku. Każda szkoła bez względu na swój poziom i prestiż, więc także zwykła i pospolita szkoła podstawowa jest takim kluczem. Chodzi mi tutaj o fakt, że dzięki tej instytucji mamy szansę poznać, chociaż w stopniu minimalnym wiedzę z różnych dziedzin nauki. Znacząco ułatwia to proces odkrywania własnych talentów i umiejętności. Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, co potrafimy, dopóki nie mamy możliwości spróbować, a szkoła właśnie taką możliwość nam daje.
Kluczem tym mówiąc już bezpośrednio, są nasze umiejętności, które możemy w szkole odkryć i dzięki wsparciu nauczycieli skutecznie rozwijać, by potem wykorzystać je do zdobywania wcześniej już wspomnianego bogactwa.

słowa kluczowe: ekomedia, radni gminy rudna, starostwo powiatowe w lubinie kontakt, dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych, szkoła podstawowa dźwirzyno, dźwirzyno szkoła