Żyjemy w czasach, kiedy liczba rozwodów rośnie z dnia na dzień. Małżeństwa kończą się coraz szybciej i niestety, wynika to z charakteru czasów, w jakich żyjemy.
Coraz mniej czasu poświęcamy rodzinie, coraz więcej – pogoni za pieniądzem. Stres, ustawiczne nerwy i zmęczenie wcale nie pomagają w rozwijaniu relacji z najbliższymi osobami.
Rozwód zawsze jest pewnego rodzaju porażką, ale dużo łatwiej ją znieść, kiedy obie strony związku są co do niego zgodne. Schody zaczynają się w momencie, kiedy nie możemy się dogadać, co do podstawowych rzeczy, takich jak opieka nad dziećmi, wypłacanie alimentów czy orzeczenie o winie za rozpad małżeństwa.
Wtedy najlepiej zdać się na usługi adwokata. Wystarczy wpisać w sieci hasło: adwokat rozwodowy Katowice, by otrzymać całą listę prawników działających w naszym mieście. Adwokat, po zapoznaniu z naszą sprawą, zajmie się reprezentowaniem nas w sądzie, a my zyskamy pewność, że nasze szanse gwałtownie wzrosną. Niestety, rozprawy rozwodowe coraz częściej przypominają wojny.